Proximity, 14 ödül kazandı

Proximity Worldwide, geçtiğimiz günlerde 25.si New York/Roosevelt Hotel?de gerçekleştirilen "John Caples Awards" yarışmasında, tüm rakiplerinden daha fazla ödül alarak, kazanan ajanslar sıralamasında birinci sırayı aldı.

12.03.2003 - 00:00 | MediaCat

Proximity Worldwide, geçtiğimiz günlerde 25.si New York/Roosevelt Hotel?de gerçekleştirilen “John Caples Awards” yarışmasında, tüm rakiplerinden daha fazla ödül alarak, kazanan ajanslar sıralamasında birinci sırayı aldı.

Network?ün İspanyol ajansı ?CP Comunicación Proximity? ise, müşterisi Nike için hazırladığı projeyle ?yarışmanın en iyisi? ödülü olan ?The Best of Show Award? ı aldı.

2002 yılı içerisinde geliştirilen ?Relationship Marketing? projelerinin yaratıcılıklarının değerlendirildiği ve dünyanın birçok ülkesinden, 68 kategori için yaklaşık 900 başvurunun yapıldığı yarışmada, 28 kategoride ödüle değer proje bulunamazken, 17 adet birincilik, 38 adet ikincilik ve 40 adet üçüncülük olmak üzere toplam 95 ödül verildi.

Proximity Worldwide, 2 adet birincilik, 5 adet ikincilik ve 6 adet üçüncülük olmak üzere toplam 13 ödülün yanı sıra yarışmanın büyük ödülü olan “The Best of Show Award”ı da aldı