Protel’e yeni genel müdür yardımcısı atandı

20 yıllık tecrübesiyle konuk ağırlama sektörüne hizmet veren Protel'in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu...

13.01.2009 - 10:48 | MediaCat

20 yıllık tecrübesiyle konuk ağırlama sektörüne hizmet veren Protel’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Murat Sıcakkanlı atandı.

1989 yılından bu yana konuk ağırlama sektörümüze dünyanın en çok tercih ettiği merkezi yönetim çözümlerini sunan Protel’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine 2004 yılından bu yana Grup Satış Yöneticisi olarak görev yapan Murat Sıcakkanlı atandı.

Murat Sıcakkanlı yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Protel olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki satış ofislerimizle müşterilerimize ağırlıklı olarak doğrudan hizmet veriyoruz. 2009 yılında bölgesel çözüm ortaklarımızla satış ağımızı genişleteceğiz. Satış ve pazarlama departmanı olarak, krize rağmen satış gelirlerimizi artırarak turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere verimlilik artırıcı çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

1975 yılında Almanya’da doğan Murat Sıcakkanlı, 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1998-2004 yılları arasında Mikrosaray’da Satış Yöneticisi olarak görev yaptı. 2004 yılından bu yana Protel’de Grup Satış Yöneticisi olarak çalışan Murat Sıcakkanlı Aralık 2008 itibariyle Protel’deki görevine Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.