Pronet’te üst düzey atama

Şirkette pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

28.05.2020 - 11:41 | MediaCat

Pronet'te üst düzey atama

Güvenlik şirketi Pronet’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 2013 yılından bu yana Pronet bünyesinde farklı sorumluluklar üstlenen Olgun Kükrer, Pronet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Duke Üniversitesi Biyomedikal ve Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmasının ardından Fuqua School of Business’ta MBA programını tamamlayan Olgun Kükrer, 12 yıl boyunca ABD’de General Electric ve AT&T firmalarında mühendislik, strateji, operasyon ve küresel tedarik zinciri alanlarında üst düzey pozisyonlarda yer aldı. Pronet ailesine katılmadan önce Bain&Company danışmanlık şirketinde sağlık sektöründeki projelerin yönetimini üstlenen Kükrer, aynı zamanda büyük ölçekli finansal kuruluşlar için müşteri deneyimi projelerinde aktif rol aldı.

2013 yılında katıldığı Pronet’te 2015 yılına kadar yönetim kademesinde stratejik yönetim danışmanlığı yapan Kükrer, 2015 – 2017 yılları arasında satış sonrası hizmetler genel müdür yardımcısı, 2017 – 2018 yılları arasında CFO, 2018 – 2020 yılları arasında da stratejiden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev aldı ve Aralık 2019’da satıştan sorumlu genel müdür yardımcılığı sorumluluğunu üstlenmeye başladı. Kükrer, Mayıs 2020 itibarıyla, satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı göreviyle birlikte pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı sorumluluğunu da üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.