Pronet’e yeni genel müdür

Güvenlik sektörünün lider kuruluşu Pronet, faaliyetlerini bundan böyle...

17.09.2007 - 15:27 | MediaCat

Ülkemiz güvenlik sektörünün lider firması Pronet, ev, işyerleri, kamu kurumları ve dev sanayi tesisleri için alarm sistemlerinden entegre güvenlik sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede etkin güvenlik çözümleri sunuyor. 25 bin aktif alarm sistemine sahip olan ve kamu kurumlarından büyük sanayi tesislerine kadar sayıları 500’ü aşan kuruluşa entegre güvenlik sistemleri hizmeti veren Pronet, faaliyetlerini bundan böyle Metin Kastro’nun yönetiminde sürdürecek.

Pronet Genel Müdürlüğü görevini 1995 yılından bu yana yürütmekte olan Alp Saul ise, Metin Kastro’nun göreve başlamasıyla birlikte çalışmalarına Pronet Genel Koordinatörü olarak devam edecek. Alp Saul, Pronet bünyesindeki şirketlerin koordinasyonunu üstlenmesinin yanı sıra firma için yeni iş alanları oluşturulması ve yurtdışına yönelik projelerinin yapılandırılması gibi çalışmalara ağırlık verecek.

Pronet Genel Müdürlüğüne getirilen Metin Kastro yeni görevine ilişkin şu açıklamayı yaptı: “Pronet, güvenlik sektöründe lider konumda bulunan bir firma. Bu durum hem müşterilerimize hem de sektörümüze karşı büyük bir sorumluluğu beraberinde getiriyor. Bugüne kadar çok başarılı projelere imza atan Pronet, yüksek müşteri memnuniyetine verdiği önem, kaliteli hizmet, satış sonrasında kusursuz destek ve uzman kadrosuyla kendi alanında çok farklı bir noktada bulunuyor. Bundan sonraki çalışmalarımızda da müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürecek ve sektör liderliğimizi pekiştirme hedefiyle faaliyetlerimize devam edeceğiz.”

Metin Kastro kimdir?

Metin Kastro 1972 yılında İstanbul’da doğdu. 1994 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Kariyerine, 1990 yılında Tıbset Steril Tıbbı Aletler firmasında Satın Alma Uzmanı olarak başladı. 1994’te okulundan mezun olduktan sonra aynı şirkette Satın Alma Müdürlüğüne getirildi. 1996-2000 yılları arasında bu firmanın İş Geliştirme Müdürlüğüne getirilen Kastro, 2000’de Tyco Healthcare Intl. firmasına geçerek Pazarlama Müdürlüğü görevine getirildi. 2003 yılından itibaren de aynı firmanın Yoğun Bakım Bölümü Direktörlüğü’nü yaptı. Piyano ve perküsyon çalan Metin Kastro’nun hobileri arasında sualtı dünyası ve dağcılık da önemli bir yere sahip bulunuyor. Evli ve iki çocuk babası olan Kastro, iyi derecede İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.