MediaCat

Proline Bilişim Sistemleri Google Enterprise Profesyonel Programı’na katıldı

Proline Bilişim Sistemleri, Türkiye’deki müşterilerine yenilikçi ticari ürünler ve yol gösterme uzmanlığı sunmak için Google Enterprise Profesyonel programına katıldığını duyurdu.

Proline Bilişim Sistemleri Google Enterprise Profesyonel Programı’na katıldı

Proline Bilişim Sistemleri, Türkiye’deki müşterilerine yenilikçi ticari ürünler ve yol gösterme uzmanlığı sunmak için Google Enterprise Profesyonel programına katıldığını duyurdu.

Google Enterprise tarafından sunulan ürünler arasında, Google Search Appliance, Google Apps iletişim ve birlikte çalışma takımı ile kurumlar için Geospatial bulunuyor. Proline Bilişim Sistemleri’nin esas olarak üzerinde çalışacağı, Google.com’daki gibi şirketlerin bilgilerini bulmasını ve erişmesini sağlayan Google Search Appliance, gerek web sitelerinde, gerekse intranet içindeki herhangi bir sunucu, veri tabanı, mesaj sistemleri, iş zekası uygulamaları ve iş uygulamaları içindeki tüm belgeleri indeksler. Bu ürün yetki verilmiş olan kişilerin bu bilgilere en hızlı şekilde ve ihtiyaca göre uyarlanabilen bir arayüzle ulaşmalarını sağlar.

Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil işbirliği ile ilgili yaptığı açıklamada “ Dünya’nın her yerinde kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla ilgilenen yerel ortaklara sahip olmak çok önemli. Proline Bilişim Sistemleri’nin, Türkiye’deki kurumlara ve organizasyonlara ekspertiz ve yol gösterme hizmeti sağlamak için Google Enterprise Profesyonel programına katılmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz ‘’ dedi.

Proline Bilişim Sistemleri Genel Müdürü Ozan Dilsizoğlu; ‘’Google ile işbirliğimizin şirketimizin büyüyen iş ve müşteri potansiyeline son derece büyük bir katkıda bulunacağına inanıyoruz. Google firmasının bugün ve geleceğin bilgi sistemleri dünyasında son derece vizyoner ve önemli bir role sahip olduğunu düşünüyoruz. Google Enterprise Profesyonel Programı’na katılmaktan dolayı son derece heyecanlı ve gururluyuz. Proline olarak gerek mevcut ve gerekse potansiyel müşterilerimize kurumsal arama çözümlerinde anahtar teslimi projeler geliştirmek amacıyla etkin bir ekip kurmaktayız. Bu çalışmaların meyvelerini en kısa sürede alacağımıza inanıyoruz.’’ dedi.

Günümüzün ticari bilgi sistemlerinde yer alan bilgi ve uygulamalar katlanarak artıyor. Bu bilgiyi doğru ve hızlı olarak kullanabilmek, rekabetçi küresel ortamda farklılaşmak ve müşteri memnuniyetini arttırmak için çok önemli.

Google Search Appliance donanım, software ve gerekli ağ bağlantılarını tek bir kutuda birleştirerek kullanımı son derece kolay bir çözüm sunuyor. Google Search Appliance, genişlemeye açık çözüm yapısı ile 500,000 dokümandan 30 Milyon dokümana kadar indeksleme yapabilme imkânı sağlayan farklı modelleri, kurumsal müşterilerinin kullanımına açıyor. Yine Google Mini Appliance ise özellikle Web siteleri ve departman ihtiyaçları için arama motoru çözümü arayan kurumlar için 50,000 dokümana kadar destek veren kompakt yapısıyla ideal bir çözüm olabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.