Project’05 başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından düzenlenen festival 9 - 19 Mayıs tarihinde gerçekleşecek.

08.05.2019 - 11:49 | MediaCat

Deneyim Tasarımı Eğitim Programı başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından bu yıl beşincisi düzenlenecek sanat, tasarım ve iletişim festivali Project’05, santralistanbul Kampüsü’nde 9 – 19 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Project'05 başlıyorÖğrencilerin yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmaların ve farklı sanatçıların eserlerinin de sergileneceği etkinlik kapsamında reklamcılık ve pazarlamaya ilişkin ilan ve kısa filmlerin yanı sıra Reklamcılık Lisans Programı’nın özel seçkisi de katılımcılarla paylaşılacak.

Festivali hayata geçiren BİLGİ İletişim Fakültesi öğrencileri, bu yılki teması 5N1A-Anonim olarak belirlenen etkinliğin tema seçimini şu sözlerle tanımlıyorlar:

“Anonimlik kendi içinde kutupsallıklar barındıran bir kavram. Bir taraf için ütopya, huzur ve asayiş vadederken diğer taraf için ise distopya, kaos ve anarşi durumuna dönüşebiliyor. Bir madalyonun iki yüzü olan bu kavramlar konunun tarafsızlığını ve muğlaklığını ifade eder nitelikte. Bu bağlamda haber dilinin olmazsa olmazı olan 5N1K söylemindeki ‘Kim?’ bu festival temasında yerini ‘Anonim’e bırakıyor.”

Dileyenler, etkinlik programına buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.