Profilo anneleri sosyal medyanın yıldızı oldu

Başarılı videoları Profilo’yu sosyal medyanın yıldızı yaptı.

29.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Anneler Günü için hazırladığı “Yavrum seni like ettim” adlı viral video sosyal medyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yayımlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran eğlenceli videonun tıklanma sayısı, Mayıs ayı başından bu yana 1 miyon 600 bini aştı.

Bundan önceki Profilo viral videoları gibi başrolü annelere bırakan eğlenceli video aynı zamanda, beyaz eşya sektöründe IPAD versiyonu kullanılan ilk viral video uygulaması olma özelliğini taşıyor.
 
Profilo’nun bugüne kadar hazırladığı, “Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımından ilham alan viral videolar sosyal medyada büyük ilgi görüyor. “Yavrum seni like ettim” daha önce “O tabak bitecek” ve “Niçin baktın bana öyle” videolarını yayımlayan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin üçüncü viral videosu.
 
Ev ziyaretlerinde annelerin kaş göz ile çocuklarını nasıl ve hangi konularda yönlendirdiklerine ilişkin örneklerin sıralandığı video, beğenilerek Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde de izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde paylaşıldı. Profilo’nun hazırladığı video şimdiye kadar Dailymotion, Youtube ve Mynet de dahil olmak üzere toplam 25 video sitesine yüklendi ve 350,000 izlenme rakamına ulaştı.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.