Prof. Kleinrock Mayıs’ta Türkiye’de

İnternet ve elektronik postanın mucidi olarak bilinen

11.04.2008 - 09:47 | MediaCat

İnternet ve elektronik postanın mucidi olarak bilinen Prof. Leonard Kleinrock’un, SuperCOM Telekomünikasyon Fuarının özel konuğu olarak Türkiye’ye gelecek.

8-9 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek, “SuperCOM İstanbul 2008”, telekomünikasyon alanında dünya genelinde faaliyet gösteren firmaları, devlet düzeyinde kurum ve kuruluşları, servis sağlayıcıları, teknoloji üreten firmaları ve finans sektörünü bir araya getirecek.

Açıklamada, Fuarın konferans bölümüne ise konuşmacı olarak internet ve e-mail’in mucidi Prof. Leonard Kleinrock’un yanı sıra kablosuz iletişim teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden kabul edilen Atlanta Georgiatech Üniversitesi Geniş Band ve Kablosuz Bilgisayar Ağı Laboratuvarı Başkanı Prof. İlhan Fuat Akyıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Telekomünikasyon Kurumu Bşk. Yardımcısı Galip Zerey ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Paul Doany’nin de katılmasının beklendiği belirtildi.

Kaynak: Milliyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.