Probiz Grup’tan 360 derece hizmet

2003 yılından beri iletişim sektöründe çalışmalarını sürdüren Probiz Grup, 360 derece hizmet anlayışını...

01.10.2010 - 00:00 | MediaCat

2003 yılından beri iletişim sektöründe çalışmalarını sürdüren Probiz Grup, 360 derece hizmet anlayışını, yeni hayata geçen web sitelerinde de (www.probiz.com.tr) vurguluyor. Yapımında el emeği ve sanatsal yaklaşımların da yoğun olarak kullanıldığı sitede, ağırlıklı olarak kolajlar göze çarpmakta.

Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Probiz Grup’un müşterileri arasında: Abbott, Actelion İlaç, Astra Zeneca, Bank Pozitif, Başak Sigorta, Baxter, Berko İlaç, Borusan Makine – CAT, Borusan Mannesman, Buderus, Carestream, Chevrolet, Daihatsu, Daikin, DHL, Dynair, Elicent, Eren Holding, Ferco Motor – Vespa, Gilead, GlaxoSmithKlein, Goodman,  High Life, Isısan, Itm, Juritax, Kamil Koç, Merck Serono, Novartis, Opel, Optilens, Ortaklar Otomotiv – Jaguar, Pfizer, Putzmeister, Saab, Solvay Pharma Türkiye, Valeo, Worldbank, Window Tekstil, Ateroskleroz Derneği, İlaç Sanayi Sağlık Mensupları Derneği (İSMED), Klinik Vasküler Biyoloji Derneği, Medikal İletişim ve Araştırma Derneği, TÜSAD Metabolik Sendrom Derneği, Türk Dermotoloji Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Türk Nefroloji Derneği, Amana, Dreizler, Elco, Honeywell, Kamstrup, Roche Diagnostics, Redan, Reflex, Spirovent, Maxitrol ve Siesta Comfort yer alıyor. Ayrıca, Content Ed Net’in network ağındaki ortağı olan Probiz Grup’un Yaratıcı Yönetmenlik görevi haziran ayından beri Serkan Bayer tarafından yürütülüyor. Bayer: 2011 planında yeni projelerinin hayata geçirilme sürecinde yaratıcı ekibe ortalama 20 kişi daha ekleneceğini açıkladı. Grup çalışmalarını, organizasyon alanında Begüm Aykaç tarafından Probiz Organization Consultancy, medikal yayıncılık alanında Müge Şentürk tarafından Publishing Solutions ve reklamcılık alanında da Serkan Bayer tarafından Innobiz Creative Studio olarak kesintisiz devam ettiriyor. Probiz Grup başkanı olan Çağatay Hamamcıoğlu, hedeflerinin, büyüme tempolarını düşürmeden emin adımlarla ve doğru işlerle ilerlemek olduğunu ifade ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.