PrivateView dergisi yeniden yayında

TÜSİAD tarafından hazırlanan PrivateView dergisi, "Panorama" konulu 12. sayısıyla, beş yıl

20.11.2007 - 12:56 | MediaCat

TÜSİAD tarafından hazırlanan PrivateView dergisi, “Panorama” konulu 12. sayısıyla, beş yıl aradan sonra Kasım ayında yeniden yayınlandı.

Türkiye’nin Gümrük Birliğine girmesiyle birlikte 1996 yılında İngilizce yayın olarak ilk sayısı çıkan ve 1996-2002 yılları arasında 11 sayı yayınlanan PrivateView’in 12. sayısında, AB-Türkiye ilişkilerinin geleceği, Avrupalı Türkler, ABD-Türkiye ilişkileri, Orta Doğu, Küresel ekonomideki Türkiye gibi konu başlıklarına yer veriliyor.

Türkiye’deki ekonomik, siyasi ve sosyal gelişmeler hakkında yabancı iş çevreleri, politikacılar ve düşünce kuruluşlarını bilgilendirmek amacıyla yayınlanan ve Türkiye’nin tanıtımında rol oynayan PrivateView, başta Avrupa Komisyonu, Avrupa Sanayi ve İşverenler Konfederasyonu Birliği ve ABD Kongre üyesi ile önde gelen AB ve ABD şirket ve düşünce kuruluşları olmak üzere, Türkiye içinde ve dışında etkili kişi ve kuruluşlara dağıtılıyor.

PrivateView’in 12. sayısına, TÜSİAD’ın resmi internet sitesinin İngilizce versiyonundan da ulaşılabiliyor.

Kaynak: Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.