MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

Başvuru süreci 22 Kasım’da sonlanacak.

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular bugün başladı. Başarılı iletişim projelerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri’nin başvuru süreci 22 Kasım’da sonlanacak.

İletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya, Özel Ödüller, Sürdürülebilir Başarı Ödülleri ve İletişim Emektarları olmak üzere altı ana başlık altında 36 kategoriye başvuruda bulunabilecek.

Geçtiğimiz yıllardan farklı olarak, organizasyonda bu yıl Belirli Gün İletişimi kategorisi de başvuruları bekliyor. Ayrıca, Lansman ve Relansman kategorisinin kapsamı da genişletiliyor ve konumlandırma çalışmaları da başvuruya açılıyor. Ödül programında bu yıl da Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler de yer alacak.

Organizasyonun bu yılki jürisinde her kategoride ve her başlıkta en yüksek puanı alan iki proje belirlenecek. En yüksek puanı alarak birinci olan projenin açıklanması ödül gecesine bırakılacak. Bu yeni uygulama sayesinde, ikinci olan projenin de ödül töreninde takdir edilmesi ve yarışma heyecanının canlı tutulması amaçlanıyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik yeni bir ödül programı

PRİDA İletişim Ödülleri kapsamında bu yıl İDA Akademi Ödülleri adıyla yeni bir ödül programı da hayata geçiriliyor. İDA Akademi’nin yeni ödül programı İDA Akademi Ödülleri ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı fikirlerinin, sunum becerilerinin desteklenmesi ve başarılı projelerin hayata geçirilmesi amaçlanıyor.

Başvuruların ücretsiz olduğu İDA Akademi Ödülleri kapsamında, iletişim fakültelerinden başvuran öğrencilere gerçek bir brief verilecek. En az iki, en çok dört kişilik ekipler halinde çalışacak öğrenciler, öğretim üyelerinin danışmanlığında bu brief doğrultusunda uygulanabilir bir iletişim çözümü hazırlayacak.

İDA Akademi Ödülleri’nde değerlendirme bağımsız bir jüri tarafından gerçekleştirilecek. Ön elemenin ardından ana değerlendirmede finale kalan sunumlar izlenecek ve ilk üç ekip PRİDA ödül töreninde fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara sunumlarını yapacak. Ödüllerini sahnede alacak ekipler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin ve İDA Akademi Ödülleri’nin yönetmeliğine, başvuru takvimine, başvuru giriş sayfasına ve daha fazla bilgiye Pridaodulleri.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.