Premier Lig’in Türkiye yayın hakkı yeniden Saran’da

Saran Media, dünyanın en prestijli ve en çok izlenen liglerinin başında gelen İngiltere Premier Ligi'nin Türkiye'deki yayın haklarını 2010-11 sezonundan itibaren...

25.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Saran Media, dünyanın en prestijli ve en çok izlenen liglerinin başında gelen İngiltere Premier Ligi’nin Türkiye’deki yayın haklarını 2010-11 sezonundan itibaren 3 yıl süreyle yeniden satın aldığını duyurdu.

Fiyat hakkında bir açıklama yapılmazken, 2007 yılından bu yana yayın haklarını elinde tutan Saran’a daha önceki ihale 4 milyon euro’ya malolmuştu.

Saran, İngiltere Premier Ligi’nin yanı sıra İtalya, Fransa, Brezilya, Hollanda, İskoçya, Rusya, İngiltere 1. Ligi ve Portekiz liglerinin de yayın haklarına da sahip bulunuyor.

İngiltere Premier Lig’in yayın hakları, her sezonda oynanan 280 maçı, özet görüntüleri ve özel programları kapsadığı belirtilen açıklamada, Premier ligin yayıncı kuruluşunun Türkiye’de kimin olacağının ise önümüzdeki günlerde belli olacağı ifade edildi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.