Praktiker Türkiye’nin başına yeni bir isim

Praktiker Türkiye’nin Ülke Müdürlüğü’ne Frank Bednar atandı.

09.07.2007 - 14:43 | MediaCat

Praktiker Türkiye’nin Ülke Müdürlüğü’ne Frank Bednar atandı. 1998 yılından bu yana Praktiker’in yurt dışındaki ofislerinde çeşitli pozisyonlarda çalışan Bednar, 2003 yılından bu yana Praktiker Türkiye’de Satış Direktörü olarak görev yapıyordu. Frank Bednar görevi, 2002 yılından bu yana Praktiker Türkiye Ülke Müdürlüğü yapan Werner Müller’den Temmuz ayı itibarıyla devraldı.

Praktiker’den yapılan açıklamada, Türkiye’de bulunduğu dört yıl boyunca Türkiye pazarını ve rekabet ortamını yakından tanıma imkanı bulan Frank Bednar’ın sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimini Praktiker Türkiye Ülke Müdürü olarak en iyi şekilde değerlendireceği belirtildi.

1968 Stuttgart doğumlu olan Frank Bednar, Tubingen Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Bednar, iş hayatına 1996–1998 yılları arasında Raab Karcher Baustoffe GmbH’de Yönetici Geliştirme Programında başlamıştır. 1998 yılında Almanya’da Praktiker Bau und Heimwerker AG’de Ülke Müdür Asistanı olarak göreve başlayan Frank Bednar, 2001–2003 yılları arasında Praktiker Polonya’da Satış Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. Ağustos 2003’ten bu yana Praktiker Türkiye’de Satış Direktörü olarak görev yapan Bednar, Temmuz 2007’de Praktiker Ülke Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.