Porter Novelli Türkiye’deki yeni ortağını duyurdu

Porter Novelli, Türkiye’nin yükselen bir pazar olarak giderek artan önemini yansıtan bir karar doğrultusunda...

18.09.2008 - 16:01 | MediaCat

Porter Novelli, Türkiye’nin yükselen bir pazar olarak giderek artan önemini yansıtan bir karar doğrultusunda Marjinal Reklam ve Tanıtım ile kurduğu ortaklıkla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Bölgesi’ndeki ajans ağını genişletti. Marjinal Reklam ve Tanıtım, Porter Novelli ile ortaklığının bir uzantısı olarak, adını Marjinal Porter Novelli olarak yeniden markalaştıracak. Daha önce de Porter Novelli’nin “Yetkili Ajansı” olarak faaliyet gösteren Marjinal Reklam ve Tanıtım, Porter Novelli’nin HP gibi global müşterilerine hizmet veriyor.

Bu ortaklığın duyurulması için Türkiye’ye gelen Porter Novelli Yönetim Kurulu Başkanı Helen Ostrowski, konuyla ilgili olarak, ” Marjinal Porter Novelli yerel pazarı ve kültürü çok iyi tanıyor ve bu da küresel müşterilerimiz için etkin iletişim programları geliştirmemiz açısından kilit bir nitelik.” dedi.

Porter Novelli EMEA Bölge Direktörü Inge Kauer, konuya ilişkin görüşlerini şöyle ifade etti: “ Türkiye’de Marjinal Porter Novelli’nin ağımıza katılması, Porter Novelli EMEA’nın gelişmesinde önemli bir adım niteliği taşıyor. Türkiye, global ve bölgesel müşterilerimiz açısından önemi giderek artan bir pazar. Marjinal Porter Novelli de paydaş ilişkileri yönetimine bütünsel yaklaşımımızı destekleyecek güçlü donanıma sahip bir ajans.”

Marjinal Porter Novelli’nin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Asuman Bayrak da, “ Türkiye, gelişmiş altyapı ağı ve global düzeyde rekabetçi işgücü ile, güçlü bir ivmeyle yükselen bir pazar. Dünya ticaret yollarının kavşağındaki benzersiz konumu, gelecek yıllar için muazzam bir potansiyel barındırıyor. Küresel Porter Novelli ağının bir parçası olarak, bu dinamik pazardaki müşteri ihtiyaçlarına hitap etmek için zengin kaynaklara erişim sağlayabileceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.