MediaCat

Pornhub’dan yaşlılar için cinsel eğitim kampanyası

Eğitmenlik görevi Nina Hartley’de.

Pornhub’dan yaşlılar için cinsel eğitim kampanyası

Eskiden olsa, yaşı ilerlemiş kişilerin cinsel hayatlarının pek de aktif olduğunu söylemek güç olurdu. Fakat günümüz dünyasında yıllara meydan okuyarak cinsel hayatlarını aktif tutanların sayısı da gittikçe artmakta. Buna karşın, yaşı ilerlemiş insanların cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda gençlere kıyasla daha fazla bilgiye sahip olduğunu söylemek de güç.

İnsanların cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusundaki bilgi eksikliğini gidermek için kolları sıvayan pornografik materyal paylaşım platformu Pornhub ise 65 yaş üzeri kişilere cinsel sağlık hakkında faydalı bilgiler sunmak amacı ile öğretici bir kampanya yayınlıyor.

“Old School” adını taşıyan kampanyanın yüzü ise sektörde yıllara meydan okumaya devam eden 58 yaşındaki oyuncu Nina Hartley. Kampanyanın teaser’ında Hartley, yaşlı insanların sanılanın aksine eğlenceli ve hareketli bir hayatlarının olduğuna vurgu yapılarak, cinsel yolla bulaşan hastalıkların yaşlı insanlar için de tehdit oluşturduğunu anlatıyor.

Pornhub ve Nina Hartley tarafından hazırlanan 15 dakikalık eğitici videoyu merak edenler, videoya buradan ulaşabilir. Hazırlanan eğitim videosunun VHS formatında satışa sunulduğunu da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.