Oyunun limiti yok

PlayStation yeni reklamında sloganının ardındaki felsefeyi görsel metaforlarla açıklıyor.

17.09.2020 - 11:30 | Arzu Nilay Kocasu

19 Kasım’da piyasaya sürmeye hazırlandığı PlayStation 5 için iletişim kampanyasına geçtiğimiz aylarda “Play has no limits” (“Oyunun limiti yok”) sloganıyla başlayan PlayStation, sloganının ardındaki felsefeyi görsel metaforlarla anlattığı yeni reklam filmi The Edge’i birkaç gün önce oyunseverlerin beğenisine sundu.

Yeni reklam filminin PlayStation’ın sıradanlıkla mücadelesini ve oyun dünyasında sınırları zorlamaktaki azmini anlatmayı hedeflediğini söyleyen PlayStation Küresel Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Lempel, keşfedilmemiş maceraların coşkusunu yansıtmasını istediklerini söylediği kampanya hakkında şu açıklamada bulundu:

“Oyun sektörü hayli gelecek vadeden bir sektör ve biz de bu bağlamda birkaç vaatte bulunmak istiyoruz. Geleceği hayal etmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Oyunları, onları yapan kıymetli insanları ve oynayan tutkulu insanları el üstünde tutmayı asla bırakmayacağız… çünkü biz, ‘oyunun limiti olmadığına’ inanıyoruz.”

Reklam filmine gizlenen ikonik PlayStation sembollerinin hayranları tarafından keşfedilmeyi beklediği kampanya adam&eveDDB imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Sony Interactive Entertainment
  • Reklam Ajansı: adam&eveDDB
Kaynak: blog.playstation.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.