MediaCat

PlayStation 3 Türkiye’de

Oyun konsolu PlayStation’ın yeni sürümü PlayStation 3, Mart ayı sonunda Türk kullanıcılarıyla buluşuyor. Önce Amerika ve Japonya’da satışa

PlayStation 3 Türkiye’de

Oyun konsolu PlayStation’ın yeni sürümü PlayStation 3, Mart ayı sonunda Türk kullanıcılarıyla buluşuyor.

Önce Amerika ve Japonya’da satışa sunulan PlayStation 3, Türkiye’de Avrupa ile aynı anda piyasaya sunuluyor. Türkiye’de, Sony Eurasia garantisi ve teknik servis hizmetleri ile oyun severlerle buluşacak olan konsol, oyun ve Blu-ray formatında film seçeneklerine sahip olacak. Yüksek çözünürlük (HD) standardını destekleyen konsol, oyunun yanı sıra film izleme, müzik dinleme ve internette dolaşma imkanı da sunacak. PS3’ün, kablosuz ve hareket algılayan oyun kumandası da bulunuyor.

Yeni sürümün temel özellikleri arasında, Cell işlemci, 512MB hafıza, 60GB sabit disk, 1920×1080 video çıkışı, Blu- Ray, DVD filmleri, MP3, Mpeg4, Mpeg1 uyumlu film/müzik formatları, Blu-Ray (Full HD), PlayStation 2 uyumlu oyun formatları, HDMI (TV), RGB (TV), Kompozit USB 2.0 (USB fare, klavye, sabit disk vs…), 802.11b/g (Wi-Fi) ve Bluetooth 2.0 kablosuz bağlantı, Bluetooth veya USB bağlantısı, Gigabit Ethernet veya Wi-Fi (802.11b/g) İnternet bağlantısı ve Dolby 5.1, DTS 5.1 ve 7.1 ses çıkışına sahip oluşu yer alıyor.

PS3 ile birlikte Türkiye`de bulunacak oyunlar arasında, Resistance: Fall of Man™, MotorStorm™, Genji™: Days of the Blade , Formula One Championship Edition, Ridge Racer™ 7, Call of Duty 3, Marvel: Ultimate Alliance, Tony Hawk’s Project 8, Full Auto™ 2: Battle Lines, Sonic the Hedgehog™, Virtua Fighter™ 5, Virtua Tennis™ 3, World Snooker Championship 2007 NBA 2K7, NHL 2K7, Def Jam: Icon, Fight Night Round 3, NBA Street 4 Homecourt 2007, Need for Speed Carbon, The Godfather: The Don’s Edition, Tiger Woods PGA Tour 2007, Untold Legends: Dark Kingdom ve F.E.A.R. gibi farklı seçenekler mevcut.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.