Pizza Max’ta yeni yönetim işbaşında

2009’un son aylarında el değiştirerek Besel Şirketler Grubu bünyesine geçen Pizza Max’ta yeniden yapılanma süreci...

20.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz aylarda el değiştirerek yeniden yapılanma sürecine giren Pizza Max’ın Genel Müdürlüğü’ne Alp Güven getirildi. Gıda sektörünün deneyimli ismi Alp Güven, çalıştığı firmalarda gösterdiği başarı nedeniyle ödüllendirildi.

2009’un son aylarında el değiştirerek Besel Şirketler Grubu bünyesine geçen Pizza Max’ta yeniden yapılanma süreci, Genel Müdürlüğü’ne Alp Güven’in getirilmesiyle  başladı.

Gıda sektörünün deneyimli ismi Alp Güven, çalıştığı firmalarda gösterdiği başarı nedeniyle ödülle taçlandırıldı. Meslek yaşamına1986’da Akay Leather A.Ş.’de satış sorumlusu olarak başlayan Güven, 1991’de ortak olduğu Akay Leather A.Ş. ile yolunu ayırarak gıda sektörüne yöneldi: 1991-1998 yılları arasında Pizza Hut’ın değişik restaurantlarında sırasıyla trainer manager, assistant manager, restaurant manager olarak çalıştı. 1997’de Pizza Hut’ta Elite Restaurant Müdürü Ödülü ve Evlere Servis Projesinde Başarı Ödülü aldı. Aynı yıl gösterdiği sonucunda 1997 yılı En İyi Restaurant Müdürü Ödülü aldı ve  Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü’ne terfi etti. 

Ekim 1998- Kasım 1999 tarihleri arasında Genel Müdür olarak görev yaptığı TGI Friday’sin Suadiye şubesi dünyada “En Verimli” şube seçilerek Güven ödüllendirildi. Kasım 1999 – Ağustos 2001 tarihleri arasında Mac Renzi Restaurant’ın idari ve operasyonel yönetiminden sorumlu oldu. Eylül 2001-Ağustos 2005 tarihleri arasında Celebrity&Royal Caribbean firmasının cruise gemilerindeki restaurantlarında servis ve müşteri memnuniyetinden sorumluydu. Ağustos 2005- Şubat 2006 tarihleri arasında Beltur A.Ş. Deniz İşletmeleri Müdürü görevini üstlendi. Mart 2006 – Mart 2007  tarihleria rasında Türkiye’de yapılanmakta olan Quiznos Sub sandviç restoranları zincirlerinin Türkiye Operasyon Müdürü olarak çalıştı. Schiller Chiemsee Genel Müdürlüğü yaptığı Mart 2007- Mart 2008 tarihleri arasında firma, Türkiye, Kuzey Karadeniz ülkeleri, Balkanlar ve Ortodoğu Master Franchisee’si olmaya hak kazandı. Güven, Nisan 2008-Ekim 2009 tarihleri arasında Çözümvar Gıda Yatırım Danışmanlığı’nda yeni açılacak olan ya da çalışmakta olan işletmeler için serbest olarak danışmanlık yapıyordu.

Pizza Max’ın yeni Genel Müdürü Alp Güven çok iyi derece İngilizce biliyor. Güven evli ve bir çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.