Pixman, sizi Electronica Festival’e çağırıyor

Pixman Türkiye yeni müşterisi FIAT Grande Punto için 11 – 12 temmuz 2008 tarihlerinde...

11.07.2008 - 13:27 | MediaCat

Pixman Türkiye yeni müşterisi FIAT Grande Punto için 11 – 12 temmuz 2008 tarihlerinde Electronica Festival kapsamında Parkorman’da müzik severlerle buluşuyor.

Müzik, dans ve eğlencenin tam 2 gün boyunca doruğa çıkacağı Electronica Festival’de yer alacak olan Pixman – Kentli Gezgin Medya, yeni müşterisi FIAT Grande Punto’nun reklam filmlerini ve mesajlarını markanın hedef kitlesiyle paylaşmak üzere bu yıl ilk kez festival kapsamında görev alıyor. Farklı “advergaming” aktiviteleriyle tüm festival katılımcılarını şaşırtmaya hazırlanan Pixman marka elçileri, 2 gün boyunca müzikseverlerle yüzyüze etkileşime geçip FIAT Grande Punto’nun üstün özelliklerini ve avantajlarını hedef kitle ile paylaşmaya hazırlanıyor. Pixman farkını görüp, bu yeni ve heyecan verici mecrayla tanışmak isteyenler 11 – 12 temmuz haftasonu Parkorman’daki eğlenceli Pixman aktivitelerine katılabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.