Pirelli yetkili satıcısı Tosun Lastik’ten pırlanta gibi kampanya

Pirelli yetkili satıcılarından Tosun Lastik, 1 Eylül-31 Ekim 2007 tarihleri arasında 4 adet Pirelli otomobil veya 4x4 lastiği alan herkese 18 ayar altın üzerine sertifikalı tek taş pırlanta yüzük veriyor

15.08.2007 - 17:46 | MediaCat

Pirelli yetkili satıcılarından Tosun Lastik, 1 Eylül-31 Ekim 2007 tarihleri arasında 4 adet Pirelli otomobil veya 4×4 lastiği alan herkese 18 ayar altın üzerine sertifikalı tek taş pırlanta yüzük veriyor

Lastik promosyonlarında daha önce görülmemiş bir ilk, Pirelli yetkili satıcısı Tosun Lastik tarafından hayata geçiriliyor. Bostancı ve Kayışdağı’nda şubeleri ve Kadıköy’de merkez bayisi bulunan Tosun Lastik, 1 Eylül – 31 Ekim 2007 tarihleri arasında 4 adet Pirelli markalı otomobil veya 4×4 lastiği alan herkese tek taş pırlanta yüzük hediye ediyor.

Tosun Lastik’in verdiği, 18 ayar altın üzerine sertifikalı tek taş pırlanta yüzükleri, satın alınan Pirelli lastiklerinin ebadına göre farklılık gösteriyor. 13-14 inç jantlı lastik alanlara 0,08 carat H colour vs1 pırlanta yüzük hediye edilirken; 15-16 inç ölçülerinde jantlı lastik alanlara 0,12, 17 inç ve üstü ölçülerdeki jantlı lastiklere de 0,30 carat H colour vs1 pırlanta hediye edilecek.

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı da bulabileceğiniz Pirelli Yetkili Satıcısı Tosun Lastik’te, üstün Pirelli kalitesi, sınırsız hizmet anlayışı ve geniş ürün yelpazesinden de faydalanabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.