Deodorantların yoga seansı

Sıradışı markadan sıradışı bir reklam filmi.

26.05.2017 - 16:20 | Gönül Hadımlı

Deodorantların yoga seansı

Tamamen doğal deodorant markası PiperWai, içindeki aktif kömür sayesinde nemi hapseden ve PH dengesiyle bakterilerin büyümesini engelleyen alışılmadık doğal deodorantını pek de alışık olmadığımız bir reklam kampanyasıyla karşımıza çıkartıyor.

Markanın reklam kampanyasında, nükteli mesajlarıyla sağlığa önem veren X Jenerasyonu kadınlara ulaşılması amaçlanıyor. Komedyen aktris Manon Mathews, yoga eğitmeni rolünü üstlendiği reklam filminde sınıfa ders verirken bir yandan ürünün faydalarından bahsediyor, bir yandan da diğer deodorant markalarının temsil ettiği öğrencilerle mücadeleye girişiyor. Dört dakika süren reklam filminde rakiplerinden farklı olarak, mesajlar esprili ve gerçekçi bir dille aktarılıyor.

Kampanyada, önemli olan esas noktanın ürünün problemi çözmesi olduğu belirtilirken, ürünün seksi bir ürün olmadığına ve seksi bir ürün olma zorunluluğun da bulunmadığına vurgu yapılıyor.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.