Pierre Cardin’in yeni TV reklamı

Pierre Cardin’in TV reklam kampanyası başladı. Reklam filmi, Pierre Cardin’in hazır giyimde bir ilki gerçekleştirerek sezon sonu indirimlerini tüm sezona yayan yeni fiyat politikasını anlatıyor...

09.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Pierre Cardin’in TV reklam kampanyası başladı. Reklam filmi, Pierre Cardin’in hazır giyimde bir ilki gerçekleştirerek sezon sonu indirimlerini tüm sezona yayan yeni fiyat politikasını anlatıyor.

Senaryosunu Hakan Senbir’in yazdığı, ünlü klip ve reklam yönetmeni Hakan Yonat’ın yönettiği filmin çekimleri Olimpiyat Stadı, Maçka Gmall sinema salonu, İstinyePark Pierre Cardin mağazası ve Titanik Otel restoranında üç günlük bir çalışma sonucunda gerçekleştirildi. Görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız’ın üstlendiği reklam filminin başrolünde Macar aktör Csaba Gyori oynadı. 

Filmde, futbol maçının, sinema seansının ve yemeğin sonuna yetişen bir erkeğin yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından Pierre Cardin mağazasında sezonun her günü sezon sonu fiyatlarını bulmasının verdiği mutluluk konu ediliyor. Filmde anlatılan fiyat politikası, sezon sonlarında yapılan indirimlerle tüketicinin kafasının karıştığı hazır giyim sektörüne bir yenilik getirerek sezon sonu indirimini tüm sezona yayıyor ve tüketicilere gerçek fiyatı sezon boyunca sunuyor.

21 yan oyuncu ve 200’ün üzerinde figürasyonla gerçekleştirilen çekimlerin post-prodüksiyon çalışmaları Mojo Fx tarafından yapıldı. Filmin 50”lik uzun versiyonunun yanı sıra 22”lik üç kısa versiyonu da bulunuyor. Film www.aydinli.com.tr ve www.hakansenbir.com sitelerinden izlenebilir.

KÜNYE

Reklamveren: Aydınlı Hazır Giyim – Pierre Cardin
Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız
Post prodüksiyon: Mojo Fx
Senaryo: Hakan Senbir
Yapımcı: Hazer Baycan – Kala Film
Yönetmen: Hakan Yonat

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.