MediaCat

Philips Türkiye’nin Facebook uygulaması

Sosyal medya kullanım alışkanlıkları her geçen gün farklılık gösterirken, bir yenilik de Philips’ten geldi.

Philips Türkiye’nin Facebook uygulaması

Sosyal medya kullanım alışkanlıkları her geçen gün farklılık gösterirken, bir yenilik de Philips’ten geldi. Facebook hayran sayfasında “Philips ile Tarzını Yenile” yarışmasını başlatan Philips Türkiye, kendi adına en büyük sosyal medya projelerinden birine imza atıyor.
 
Markanın en güncel sosyal medya projelerinden biri olan “Philips ile Tarzını Yenile” yarışmasında, katılımcılar saçlarına şekil verip fotoğraflarını çekiyor, ardından en güzel halleriyle çekilmiş fotoğraflarını uygulama içerisinde paylaşıyor. 25 Şubat’a kadar www.facebook.com/philipsturkiye adresinde yapılacak olan yarışma, oldukça yoğun katılım oranıyla da dikkat çekiyor.
 
“Philips ile Tarzını Yenile” yarışmasında, her haftanın en çok beğenilen yarışmacıları Philips’ten saç bakım ürünleri, oylamaya katılan her 25. kişi de özel tasarımlı seyahat çantası kazanıyor. Dördüncü haftanın sonunda 1. olan yarışmacı ise büyük ödül olarak Sapanca Richmond Spa’da çift kişilik bir hafta sonu tatili fırsatını elde ediyor.
 
“Philips ile Tarzını Yenile” yarışması ile markasını sosyal medyada konuşturmaya devam eden Philips Türkiye’nin sosyal medya iletişim çalışmalarını Dekatlon Buzz Sosyal Medya İletişim Ajansı yürütüyor. 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.