Philips Tüketici Ürünlerine yeni satış müdürü

Philips 2010 vizyonu doğrultusunda mevcut Philips Tüketici Elektroniği ile Philips Ev Aletleri ve...

07.10.2008 - 11:19 | MediaCat

Philips 2010 vizyonu doğrultusunda mevcut Philips Tüketici Elektroniği ile Philips Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri bölümlerinin, Philips Tüketici Ürünleri adı altında birleşmesinin ardından Ragıp Alan Satış Müdürü olarak 1 Eylül 2008 itibariyle yeni görevine başladı.

Philips; bu birleşme ile her iki organizasyonun en iyi taraflarını birleştirerek, müşterilere daha iyi ve hızlı servis sunmayı hedefliyor. Ragıp Alan, bu yeni yapılanmada Türk Philips Tüketici Ürünleri Satış Müdürü olarak görev alacak. ODTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu olan Ragıp Alan, aynı üniversitede işletme master programını tamamlayarak MBA derecesi aldı. İş hayatına Devlet Hava Meydanları İşletmesinde Makina Mühendisi olarak başlayan Ragıp Alan, daha sonra sırasıyla ASELSAN’da Üretim ve Planlama Mühendisi, RJ Reynolds Tütün Ürünleri Pazarlama A.Ş’de Satış Şefi, Colgate Palmolive Temizlik Ürünleri A.Ş’de Dağıtım Geliştirme Müdürü, Altınyıldız Tekstil ve Konfeksiyon A.Ş’de Satış Müdürü, Johnson & Johnson’da Ulusal Zincir Mağazalar Satış Müdürü ve sonrasında da Türkiye Satış Müdürlüğü pozisyonlarında çalıştı.

1 Eylül 2008 itibariyle Türk Philips Tüketici Ürünleri Bölümü’ne katılan Ragıp Alan, Tüketici Ürünleri Satış Müdürü olarak görev alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.