Philips Tüketici Ürünleri’ne yeni halkla ilişkiler müdürü

Philips 2010 vizyonu doğrultusunda mevcut Philips Tüketici Elektroniği ile Philips Ev Aletleri...

16.09.2008 - 13:44 | MediaCat

Philips 2010 vizyonu doğrultusunda mevcut Philips Tüketici Elektroniği ile Philips Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünleri bölümlerinin, Philips Tüketici Ürünleri adı altında birleşmesinin ardından Burcu Aksoy Halka İlişkiler Müdürü olarak Eylül 2008 itibariyle yeni görevine başladı. Burcu Aksoy, Türk Philips Tüketici Ürünleri Halkla İlişkiler departmanını kurmaktan sorumlu olacak.

Philips; bu birleşme ile her iki organizasyonun en iyi taraflarını birleştirerek, müşterilere daha iyi ve hızlı servis sunmayı hedefliyor. Burcu Aksoy, bu yeni yapılanmada Türk Philips Tüketici Ürünleri Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev alacak. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Burcu Aksoy, Bakaç Reklam, Temsa Otomotiv A.Ş. gibi kuruluşlarda reklam ve halkla ilişkiler konularında çalışmalar yürüttü. Nissan Otomotiv A.Ş.’de reklam ve halkla ilişkiler sorumlusu olarak görev yapan Burcu Aksoy, 1 Eylül 2008 tarihi itibariyle Philips Tüketici Ürünleri Halkla İlişkiler departmanını kurmak üzere göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.