Philip Morris’e yeni kurumsal ilişkiler direktörü

Coşkun K. Dicle, Philip Morris SA Pazarlama ve Satış A.Ş’nin kurumsal ilişkiler direktörü olarak göreve başladı.

24.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Coşkun K. Dicle, Philip Morris SA Pazarlama ve Satış A.Ş’nin kurumsal ilişkiler direktörü olarak göreve başladı. Rhode Island Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunu olan Dicle, 1995 yılında Bilkent Üniversitesi işletme bölümünde işletme master eğitimini tamamladı.

Dicle, Philip Morris Sabancı ailesine katılmadan önce Interbank’ta profesyonel yaşantısına başladı. Philip Morris Sabancı’daki kariyerine 1997’de iş geliştirme ve planlama analisti olarak başlayan Dicle, bu görevinin ardından yine Philip Morris Sabancı’da pazarlama ve satış departmanlarında artan sorumluluklarla çeşitli pozisyonlarda çalıştı. Ağustos 2004’de Philip Morris Avustralya’da uusal saha satış müdürü pozisyonuna ve bunu takiben Kasım 2005’de aynı ülkede satış direktörü pozisyonuna atandı. Dicle son olarak Ağustos 2009’da Philip Morris International global satış stratejileri direktörü görevine atanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.