Pharmaceutical Representative Türkiye’de

Türk ilaç endüstrisinin İLK satış ve satış stratejileri dergisi Pharmaceutical Representative Türkiye...

16.09.2008 - 17:34 | MediaCat

Dünyada ilaç sektörünün biriktirdiği satış bilgisini ve deneyimlerini, yerel bir bakış açısıyla okurlarına iletme hedefiyle yola çıkan, Türk ilaç endüstrisinin İLK satış ve satış stratejileri dergisi Pharmaceutical Representative Türkiye, Eylül 2008 tarihinde yayın hayatına merhaba dedi. “Lider Satış Ekiplerinin Global Kılavuzu” sloganıyla yola çıkan dergi tüm dünyada ilk defa orijinal baskısı dışında yerel bir dilde Türkçe olarak basılacak ve aylık olarak tüm ilaç sektörüne dağıtılacak. Dünyanın en büyük sektörel dergi gruplarından ADVANSTAR dergi grubundan lisans hakları alınan Pharmaceutical Represantative, FarmaCity ve 3P Yayıncılık işbirliği ile Eylül ayından itibaren Türk ilaç pazarının hizmetine sunuluyor.

DÜNYANIN İLK TIBBİ MÜMESSİL DERGİSİ

Dünyanın en eski tıbbi satış mümessili dergisi olan ve 40 yıla yakın bir süredir yayınlanan Pharmaceutical Representative, ilaç sektörüne yönelik aylık olarak yayınlanan bir iş dergisi. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde ilaç firmalarının çalışanları için satın aldığı dergi, satış temsilcilerinin müşterileri karşısında ihtiyaç duydukları değeri en üst seviyeye çıkarmalarını sağlayacak becerilerini geliştirmeyi hedefliyor. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük 100 ilaç şirketinde görevli 70.000’den fazla satış profesyoneli, her ay düzenli olarak sektörün sürekli eğitim ve kişisel gelişim kaynağı olan Pharmaceutical Representative’i okuyor.

ZENGİN VE DOYUCURU İÇERİK

Pharmaceutical Representative Türkiye, her sayısında orijinal baskıdan aldığı makalelerle, yerel pazara dair hazırlanan haberleri ve röportajları derleyecek. Tamamı konusuna odaklanmış makalelerle, her ay Türk ilaç sektöründe çalışan 15 binin üzerindeki satış temsilcilerine, başka hiçbir yerde bulamayacakları farklı ve yaratıcı bir kaynak sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.