P&G’den olimpik sporcularla evde spor yapma çağrısı

P&G Türkiye, Olimpik Anneler projesinin olimpik sporcuları, anneleri ve diğer aile bireyleriyle bir dizi video hazırladı.

23.03.2020 - 14:36 | MediaCat

P&G'den olimpik sporcularla evde spor yapma çağrısı

2014 yılında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile birlikte Olimpik Anneler projesini hayata geçiren ve 2017 yılından bu yana her sene 30 sporcuya Olimpiyat yolculuğunda destek veren P&G; anneleri, çocuklarına spora yönlendirme konusunda motive eden projesi kapsamında yeni bir çağrıda bulunuyor.

Coronavirus salgını nedeniyle yetkililerin evde kalınmasına yönelik çağrısından hareketle, evde kalınan bugünlerde insanların evde de spor yapabileceğini vurgulamak isteyen P&G Türkiye, Olimpik Anneler projesinin olimpik sporcuları, anneleri ve diğer aile bireyleriyle bir dizi video hazırladı.

Ülkemizi uluslararası arenalarda temsil eden sporcularımız İbrahim Çolak (cimnastik), Aliye Demirbağ (badminton), Yasemin Anagöz (okçuluk), Nida Eliz Üstündağ (yüzme) ve Enver Yıldırım (eskrim) ve anneleriyle beraber hazırlanan videolarda sporcular, olimpik sporcular gibi antrenman yapma tekniklerini anlatıyor. İnsanlara evde spor yaptırmayı hedefleyen videolar, olimpik sporcuların ve P&G Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yaşadığımız bu zorlu süreçte, tek iletişim kaynağımız olan telefonlarımızı elimizden bırakmamız pek mümkün değil. Ancak normal pozisyonu ileriye doğru bakmak olan boyun telefon, bilgisayar, tablet gibi araçları kullanırken, olağan konumundan çıkarak, uzun süre durmaması gereken bir açıda duruyor. Bu duruşla aşırı zaman geçirmek, omuz çevresi gerginliği, boyunda ve üst sırtta şiddetli ağrı, kronik baş ağrısı, hatta boyun fıtığı gibi sağlık sorunlarına sebep oluyor. Annem bana bununla ilgili ne yapabileceğini sordu, onun için çektiğim videoyu sizinle de paylaşmak istedim. Umarım size de iyi gelir. Kendinize ve sevdiklerinize dikkat edin. Evde kalın ama hareket etmeye devam edin. #olimpikanneler #Hayalimizbir @pgturkiye @tmok_olimpiyat

Yasemin Ecem Anagoz (@yaseminanagoz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.