MediaCat

P&G, dünyadaki bütün annelere teşekkür ediyor

P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyası ile anneleri kutluyor.

P&G, dünyadaki bütün annelere teşekkür ediyor

Procter & Gamble, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nın açılış törenine 100 gün kala P&G Teşekkürler Anne kampanyasını başlattığını duyurdu. Sporcuların arkasındaki en büyük güç olan anneleri kutlayan ve bugüne kadar yaptıkları tüm fedakarlıklar için annelere teşekkür eden kampanya, P&G’nin Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) ile global ortaklığının da bir parçası.

P&G’nin 175 yıllık tarihindeki bu en büyük kampanya, bugün başlayacak ve Olimpiyat Oyunları’nın sonuna kadar devam edecek. Olimpiyat Oyunları nezdinde yeni bir çığır açan “Teşekkürler Anne” kampanyası, bugün “Dünyanın En Güzel İşi” adlı kısa filmin dijital mecralarda yayına girmesiyle başladı. Filmde annelerin hem Olimpiyat sporcuları hem de harika çocuklar yetiştirmedeki rolleri gözler önüne seriliyor. Filmi http://www.facebook.com/#!/pgturkiye adresinden izleyebilirsiniz.

P&G, tüm kampanyanın temel dayanağını oluşturan bu film için ödüllü yönetmen Alejandro González Iñárritu ile iş birliği yaptı. Dört kıtada çekilen “Dünyanın En Güzel İşi” reklam filmi, Londra, Rio de Janeiro, Los Angeles ve Beijing’deki sporcuları ve hayatlarını konu alıyor. Reklam kampanyası internette, sosyal medyada, televizyonda ve gazetelerde kullanılacak.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.