P&G’ye tüketici ödülü

10 yıldır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından

06.04.2007 - 16:46 | MediaCat

10 yıldır Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen Tüketici Ödülleri töreninde bu yıl, Procter&Gamble (P&G) ödüle aldı.

170 yıldır tüketici odaklı bir şirket olarak hizmet veren P&G, Tüketici memnuniyetini firma politikası olarak benimsemesi, ücretsiz “Danışma Hattı” ile tüketicilerini sürekli bilgilendirmesi, ihtiyaçlarına çözüm getirerek tüketici memnuniyetini sağlaması, mağaza içinde tüketicileri doğru ürünlere yönlendiren bir ekibinin olması ve sosyal sorumluluk projeleri kapsamında eğitim ve sağlık konularında yaptığı çalışmalar nedeniyle ödüle layık görüldü.

1987 yılından bu yana Türkiye pazarında hizmet veren P&G, tüketici memnuniyeti adına tüketiciyle yüz yüze görüşmeler yapıyor ve tüketiciyi daha iyi anlayabilmek için her ay yaklaşık 6000 kişiyle görüşüyor.

Sürdürülebilir kalkınma programları çerçevesinde, Prima markası, Sağlık Bakanlığı ACSAP Genel Müdürlüğü ve UNICEF işbirliği ile hastanelerde yeni doğum yapmış annelere bebek sağlığı ve bakımı hakkında bilgiler veriyor.

Tüketici Ödülleri

Törende, Tüketici memnuniyetini firma politikası olarak benimsemesi ve buna uygun davranmış olması, tüketicilere kanunlar ve diğer mevzuatla tanınan haklardan daha ileri haklar tanıması, firmanın, tüketicilere yönelik tüketici danışma masası veya ücretsiz danışma hattı kurmuş ve bunları fiilen işletir olması ve tüketicileri bilgilendirici çalışmalar yürütmüş olması gibi kriterler gözönünde tutularak yedi dalda ödül verildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.