MediaCat

Pfizer Türkiye’ye yeni kurumsal iletişim müdürü

Markanın kurumsal iletişim müdürlüğüne Seda Tamur Oğralı atandı.

Pfizer Türkiye’ye yeni kurumsal iletişim müdürü

Pfizer içerisinde farklı görevlerde bulunan Seda Tamur Oğralı, Pfizer Türkiye‘nin yeni kurumsal iletişim müdürü oldu. Oğralı, Nisan 2015 itibariyle yeni görevine başladı.

Kariyeri boyunca ağırlıklı olarak insan kaynakları departmanında Pfizer Türkiye işveren markasının yaratılmasına ve çok sayıda yenilikçi projeye liderlik eden Oğralı, 2012’den bu yana LEAD (kurumsal eğitim ve gelişim) ekibinde eğitim stratejilerinin oluşturulması konusunda çalışıyordu.

Seda Tamur Oğralı kimdir?

Pfizer Türkiye'ye yeni kurumsal iletişim müdürü: Seda Tamur OğralıBoğaziçi Üniversitesi’nden 2001 yılında mezun olan Seda Tamur Oğralı, 2004 yılında University of Texas’tan halka ilişkiler ve gazetecilik dallarında yüksek lisans diploması aldı. 2008 yılında Pfizer’e insan kaynakları iş ortağı olarak katıldıktan sonra PGS, satış & pazarlama takımları ve kurumsal strateji & iş geliştirme bölümlerinden sorumlu olarak çalıştı. 2011 yılında mevcut sorumluluklarına ek olarak Türkiye işe alım müdürü (talent acquisition manager) sorumluluğunu üstlenen Oğralı, Pfizer’in Global Talent Acquisition Takımı’nın da üyesi oldu.

2012’den bu yana Türkiye eğitim takımında kıdemli LEAD uzmanı olarak çalışan Oğralı, yönetici ve çalışan seviyesindeki eğitim programlarının tasarımı, uygulanması ve takibinde sorumluluk üstlendi. Oğralı bu görevi sırasında ayrıca bir dönem GCO Avrupa eğitim takımı lideri olarak görev yaptı ve Eylül 2014-Ocak 2015 arasında geçici olarak kurumsal eğitim ve gelişim (LEAD) müdürü olarak görev aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.