MediaCat

Pfizer Türkiye’ye yeni kurumsal iletişim müdürü

Pfizer Türkiye’nin kurumsal iletişim müdürlüğü pozisyonuna Yasemin Ayginin getirildi.

Pfizer Türkiye’ye yeni kurumsal iletişim müdürü

Pfizer Türkiye’nin kurumsal iletişim müdürlüğü pozisyonuna Yasemin Ayginin getirildi.

Pfizer bu atamayla ‘daha sağlıklı bir yaşam’ ve ‘daha sağlıklı bir toplum’ için çalışan şirket vizyonunu güçlendirmeyi hedeflediğini açıkladı.

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Yasemin Ayginin yeni göreviyle ilgili şöyle konuşuyor: “Kurumsal, global ve sektöründe öncü bir kurum olan Pfizer’de bundan sonra iyi bir ekiple birlikte başarılı projelere imza atacağım için mutluyum. Paydaşlar nezdinde kurumsal itibar yönetimi, kurumsal medya stratejisi geliştirme, hastalık bilinçlendirme kampanyaları, sosyal medya projeleri ve iç iletişim çalışmalarına kadar pek çok projeyi geliştireceğimiz ve sürdüreceğimiz için heyecan duyuyorum. Pfizer’in en önemli hedefi bireylerin sağlıklarını koruyarak, hastalıklarını tedavi ederek veya sağlığı daha iyi yöneterek ‘daha sağlıklı bir yaşam’ ve bu insanlardan oluşan ‘daha sağlıklı bir toplum’ yaratabilmek. Bu çalışmaların hem daha fazla sayıda kişinin hayatına dokunması hem de daha çok sayıda insana duyurulması için çalışacak olmaktan dolayı şanslı olduğumu düşünüyorum.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.