Pfizer’den bünyesindeki ‘satışın en iyilerine’ ödül

Pfizer Türkiye, 2009 yılından bu yana Türkiye satış ekibindeki en başarılı temsilcilerini beş günlük bir program için New York’a gönderiyor

28.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Pfizer Türkiye, 2009 yılından bu yana Türkiye satış ekibindeki en başarılı temsilcilerini beş günlük bir program için New York’a gönderiyor. 2009’dan bu yana ülkemizden toplam 15 Pfizer temsilcisini ödüllendirdi. Bu yıl da satış performansı bazında seçilen 5 Pfizer’li New York’ta ödülünü almak üzere Pfizer Genel Merkezi’ne gönderdi.

Pfizer’in New York’taki genel merkezinde üst düzey yöneticiler tarafından ağırlanan Pfizer temsilcileri, Türkiye’de sorumlu oldukları bireysel bölgede yüksek performans göstermeleri ve Gelişen Pazarlar İş Birimi içerisinde en yaratıcı ve yenilikçi uygulamalara imza atmaları baz alınarak seçildi.

Başkan’ın Ödülü, Pfizer Gelişen Pazarlar İş Birimi içerisinde inovasyon yaratan saha inisiyatiflerini ve üstün satış performansı gösteren temsilcileri ödüllendirmek ve onurlandırmak amacıyla veriliyor.

Programın amaçları arasında; Pfizer temsilcilerinin moral ve motivasyonunu artırmak, üst yönetimle tanışmalarını ve dünyanın dört bir yanından gelen Pfizer temsilcileriyle bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamak, başarılarının en temel faktörlerini ve görevlerini yaparken karşılaştıkları önemli zorlukları kendi ağızlarından öğrenmek ve tüm yıl boyunca gerçekleştirdikleri satış performansını ödüllendirmek yer alıyor. Program kapsamında, sahada çalışan Pfizer’liler, ödül kazanan diğer temsilcilerle bir araya gelerek oluşturabilecekleri yeni fikirler ve iş planlarına ve hedef kitleleriyle nasıl bağlantı kurup onları anlayarak ilgilerini çekebileceklerine dair konuşmalar yapıyorlar.

Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Müdürü Özgür Koyuncu, İK vizyonunu ‘Önde Gelen İşveren’ olarak benimsemiş bir şirket olarak başarılarının ardında yatan en önemli faktörün çalışanları olduğunun ve gelecekteki başarıların kaynağının da çalışanları olacağının bilincinde olan bir kurum olduklarını ifade etti.

Bu yıl Pfizer Türkiye’nin “satışta en iyileri” şu isimlerden oluştu:

Aydın Kızmaz, 3 yıldır Pfizer’li
Müjdat Akbaş, 2,5 yıllık Pfizer’li
Önder Çokşen, 15 yıllık Pfizer’li
Tuncay Uzun, 11 yıllık Pfizer’li
Yavuz Birol Demir, 2 yıllık Pfizer’li

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.