Pfizer’de Gelecek Var

Pfizer Türkiye’nin ilk e-kariyer etkinliği ‘Pfizer’de Gelecek Var’, 96 üniversiteden 6200 genci...

20.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Pfizer Türkiye’nin, kariyer planlama sürecindeki gençlere katma değer sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk e-kariyer etkinliği ‘Pfizer’de Gelecek Var’, 96 üniversiteden 6200 genci sanal bir kampüste bir araya getirdi.

Kariyerlerine yön verme aşamasındaki üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara ve genç profesyonellere bilinçli tercihler yapmaları konusunda destek olmak amacı ile hayata geçirilen ‘Pfizer’de Gelecek Var’ etkinliğinde 6200 genç 07 Mayıs-25 Haziran tarihleri arasında  www.gelecek-var.com adresindeki sanal kampüste buluştu. Sanal kampüste yürütülen eğitim programları, yönetici sunumları ve vaka çalışmaları ile Türkiye’nin çok farklı coğrafyalarındaki binlerce gence ulaşılarak, ilaç sektörünün ve Pfizer’in bilinirliğini artırmanın yanı sıra gençlerin kariyer yollarını çizmelerine yardımcı olmak amaçlandı. Bilgiyi paylaşmak için günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanan ‘Pfizer’de Gelecek Var’ etkinliği, Türkiye’nin farklı coğrafyalarındaki üniversite öğrencilerini, yeni mezunları ve genç profesyonelleri ortak bir platformda buluşturdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.