Petrol Ofisi’nden kadın futboluna destek

Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kadın futbol takımlarının isim ve forma göğüs sponsoru olacak.

19.08.2022 - 11:28 | MediaCat

Petrol Ofisi'nden kadın futboluna destek

Akaryakıt ve madeni yağ sektörlerinde faaliyet gösteren Petrol Ofisi, spora verdiği desteği Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadın futbol takımlarıyla gerçekleştireceği sponsorluk anlaşmalarıyla sürdürüyor. Petrol Ofisi, Fenerbahçe ve Galatasaray Kadın Futbol Takımlarının yeni sezon isim ve forma göğüs sponsoru olacak. Sponsorluk sözleşmeleri önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenlerle imzalanacak.

Petrol Ofisi’nde CEO’luk görevini 1 Eylül itibarıyla üstlenecek olan Mehmet Abbasoğlu, sponsorluk anlaşmalarını, “Bu topraklarda, milli olanaklarla doğmak, Türkiye’nin en köklü, en büyük şirketlerinden biri ve sektörlerinin geleneksel lideri olmak, bir şirkete birçok alanda farklı sorumluluklar yükler. Bu bir sorumluluk duygusundan da öte, kurulduğumuz ilk günden bu yana Petrol Ofisi olarak taşıdığımız temel bir felsefedir. Bu doğrultuda, Türkiye’nin gelişimini destekleyen her projede yenilikçi ve öncü olma misyonumuzla hareket ediyoruz. Spora desteklerimizi de anlık başarılardan uzak, Türkiye’nin geleceğine doğru atılan adımlar olarak görüyoruz. Türk futbolunun lokomotifi olan iki güzide kulüp, ebedi dost Fenerbahçe ve Galatasaray ile bir arada olmaktan gurur duyuyoruz ” sözleriyle yorumladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.