Petrol Ofisi Madeni Yağ Grup Müdürlüğü’ne atama

Madeni yağ sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübesi bulunan ve 2007 yılından bu yana Petrol Ofisi Distribütör Satışları Müdürü olarak görev yapan...

05.02.2009 - 10:58 | MediaCat

Madeni yağ sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübesi bulunan ve 2007 yılından bu yana Petrol Ofisi Distribütör Satışları Müdürü olarak görev yapan Sezgin Gürsu, Madeni Yağ Grup Müdürlüğü görevine atandı.

1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan ve Miami Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans yapan Sezgin Gürsu, 1989–1991 yılları arasında aynı üniversitenin Temiz Enerji Araştırma Enstitüsü’nde Hidrojen Enerjisi Araştırma Görevlisi olarak çalıştı.

Kariyerine 1991 yılında Koç Holding’de İkmal Koordinasyon Grubu Proje Müdürü olarak başlayan Gürsu, 1992–2000 yılları arasında Mobil Oil Türk A.Ş.’de sırasıyla Endüstriyel Yağlar Saha Müdürü, Satınalma Müdürü ve Madeni Yağ Üretim Müdürü olarak sorumluluk üstlendi.

2000 yılında dünyanın en önemli akaryakıt sağlayıcılarından ExxonMobil’e geçiş yaparak 2007 yılına kadar sırasıyla Mühendislik Hizmetleri Müdürü, Otomotiv Yağlar Satış ve Pazarlama Müdürü, Endüstriyel Yağlar Satış ve Pazarlama Müdürü ve Distribütör Satışları Müdürü pozisyonlarında çalışan Gürsu, 2007 yılından bu yana Petrol Ofisi Distribütör Satışları Müdürü olarak görev yapıyordu.

Petrol Ofisi CEO’su Melih Türker, Sezgin Gürsu’ya başarılar dileyerek, “Meslek hayatındaki 20 yıllık deneyimiyle bugüne kadar başarılı projelere imza atan Gürsu’nun yeni görevini öncelikle kutlarım. Petrol Ofisi’nin hedefleriyle paralel olarak kendisinin ve ekibinin başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyorum.”dedi.

43 yaşında olan Sezgin Gürsu, evli ve iki çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.