MediaCat

Perwoll viral reklamı için yarışma düzenliyor

Perwoll, viral reklamını çekmek için eğlenceli bir yarışma düzenliyor. Yarışmayı kazanan kişi reklam filminde Meltem Cumbul ile başrolde oynayacak…

Perwoll viral reklamı için yarışma düzenliyor

Perwoll, viral reklamını çekmek için eğlenceli bir yarışma düzenliyor. Yarışmayı kazanan kişi reklam filminde Meltem Cumbul ile başrolde oynayacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler www.giysimetozkondurmam.com web adresine giriyor, verilen bilgiler doğrultusunda istedikleri reklam filminin senaryosunu yazıyor, çekiyor ve siteye yüklüyor. Site takipçileri tarafından en beğenilen videolar arasında ilk 20’ye kaldığınızda, aralarında Perwoll’ün marka yüzü Meltem Cumbul’un da bulunduğu jüri, en beğenilen 20 video arasından birinciyi seçecek. Birinci modanın kalbinin attığı Paris’te iki kişilik bir haftasonu seyahati ve bir adet HD camera kazanacak. Jüride markanın yüzü, oyuncu Meltem Cumbul, gazeteci-televizyon yapımcısı Cengiz Semercioğlu, müzik yazarı ve blogger Mehmet Tez, şehir blogger’ı Hazal Yılmaz, Türk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Müdürü Dietrich Göller, Pro İletişim Ajans Başkanı Feride Edige ve Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı Burcu Özdemir bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için:
www.giysimetozkondurmam.com

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.