Pergel PR’da 4 yeni müşteri

Pergel İletişim Gurubu şirketlerinden biri olan Pergel Halkla İlişkiler, Turk Barter, Vend Cafe, Saklıköy Country Club ve Bodrum Marina Yacht Club'ı müşteri portföyüne ekledi.

10.03.2003 - 00:00 | MediaCat

Pergel İletişim Gurubu şirketlerinden biri olan Pergel Halkla İlişkiler, Turk Barter, Vend Cafe, Saklıköy Country Club ve Bodrum Marina Yacht Club’ı müşteri portföyüne ekledi.

Türk ekonomisini yeni finansman modeli “barter”la tanıştırarak bir ilke imza atan Turk Barter, kurulduğu Ağustos 2001 tarihinden itibaren, üye firmaların hem ihtiyaçlarını satın alabildikleri hem de kendi ürettikleri mal ve hizmetleri satabildikleri bir ticaret sistemi olan barterın avantajlarını girişimcilere sunuyor.

1990 yılında kurulan Türkiye?nin ilk otomat distribütörü ve işletmecisi VendCafe, soğuk, sıcak ve kombi otomat pazarında yüzde 25?lik pazar payı ile liderliğe oynuyor.

Bodrum?u 2003 yazında yepyeni bir marina ile tanıştıracak olan “Marina Yacht Club” ise, 3.000 kişilik kapasitesi, 4 barı ve dünya lezzetlerini sunan 3 farklı restoranıyla Türk turizmine katkıda bulunacak.

İstanbul Polenezköy?de 60 dönüm arazi üzerine kurulan Saklıköy Country Club, binicilik, trekking, dağ bisikleti, yüzme, tenis, çim saha minifutbol gibi sporu keyfe dönüştüren aktiviteleri doğal yaşamın unutulmuş tadları ile birleştirerek, ziyaretçilerine sunuyor. Saklıköy Country Club, şehrin kargaşasından kaçıp doğanın güzelliklerini keşfetmek isteyenleri her biri farklı tarzda döşenmiş 19 odadan oluşan otelinde de misafir edebiliyor. Doğal güzelliklerin merkezi Saklıköy, üyelik sistemiyle de çalışıyor.

Pergel Halkla İlişkiler?in diğer müşterileri arasında Knorr Sponsorluk Danışmanlığı, Sana, MasterCard, 1000a Dekorasyon Merkezi, SAS Institute Türkiye, FedEx Express, Mail Boxes ETC., Express Kargo, Türk Kardiyoloji Derneği, Atölye 34 ve Appetito bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.