MediaCat

Perakende Sektörünün Yol Haritası Çiziliyor

Perakende Günleri’nin 6.sı, bu yıl 29-30 Kasım 2006 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Perakende Sektörünün Yol Haritası Çiziliyor

Perakende sektöründe, yeni uygulamaların tartışıldığı, karşıt görüşlerin paylaşıldığı, sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük buluşma noktası Perakende Günleri, sektörün bilgi ve gelişim platformu olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük konferansı olma özelliğini taşıyan ve perakende sektörünün nabzını tutan Perakende Günleri’nin 6.sı, bu yıl 29-30 Kasım 2006 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Perakende sektörüne ilişkin birçok konunun gündeme taşınacağı Perakende Günleri 06’ya, bu yıl dünyanın önde gelen trend yaratıcısı “Marian Salzman” ve dahi iletişimci “Oliviero Toscani” konuşmacı olarak katılıyor.

ABD’nin en büyük reklam ajansı JWT’nin Başkan Yardımcılığı’nı yapan ve 2003’te yılın kelimesi seçilen “metroseksüel” ile pazarlama dünyasını tanıştıran Marian Salzman, üzerinde çalıştığı son konuların sonuçlarını bu yıl Perakende Günleri’nde açıklıyor. Son olarak Türkiye’de de tartışma yaratan ve gündeme oturan “überseksüel” kavramının yaratıcısı olan Salzman, Perakende Günleri’nde geleceğin akımları konusunda çarpıcı açıklamalar yapacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.