Pepsi’nin Seda Sayan’lı reklamlarında neden Alametifarika imzası var?

Seda Sayan'ın bir Pepsi TIR'ıyla mutluluk ve para dağıtan bir şoförü oynadığı "Pepsi yaşatır seni" başlıklı kampanyada ajans olarak...

14.05.2009 - 10:33 | MediaCat

Geçtiğimiz günlerde Pepsi yeni reklam kampanyası için Seda Sayan’la anlaştığını açıklamıştı. Seda Sayan’ın bir Pepsi TIR’ıyla mutluluk ve para dağıtan bir şoförü oynadığı “Pepsi yaşatır seni” başlıklı kampanyada ajans olarak Alametifarika imzası bulunuyordu. Türkiye’de uzun süredir Alice BBDO ile çalışan Pepsi’ye yaratıcı ajanslarında bir değişikliğe gidip gitmediklerini sorduk. Pepsi’den gelen açıklama aynen şöyle:

“Reklam ajansımız BBDO ve BBDO ile yıllardır süregelen keyifli bir işbirliğimiz var. Ancak tüketici kampanyalarımızda farklı ajanslarla da çalışabiliyoruz. Sadece bu kampanyada bir istisna yapmadık, 2007’de yaptığımız ve Turkcell’le birlikte düzenlediğimiz kampanyada da Alametifarika ile çalışmıştık. Bu çalışma da Turkcell ile işbirliği yaptığımız bir tüketici kampanyası ve yine Alametifarika ile çalışıyoruz. Ancak reklam çalışmalarımızda BBDO ile olan işbirliğimiz devam ediyor.”

MediaCat Site İçi Link

Pepsi’nin yeni yüzü Seda Sayan

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.