PepsiCo’dan küresel öğrenci yarışması

Marka, "Daha Fazlasına Cesaret Et" programıyla üniversite öğrencilerinin girişimcilik potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek oluyor.

15.01.2019 - 15:00 | MediaCat

PepsiCo'dan küresel öğrenci yarışması

PepsiCo, Türkiye’nin de parçası olduğu Avrupa ve Sahra Altı Afrika (ESSA) bölgesinde başlattığı küresel öğrenci yarışması Daha Fazlasına Cesaret Et (Dare To Do More) ile bölgedeki tüm üniversite öğrencilerini yiyecek – içecek sektörünün bir sonraki büyük trendini belirlemeye davet ediyor.

12 hafta sürecek programa başvuran katılımcılar kendi eşsiz yiyecek veya içecek ürünlerini yarattıktan veya mevcut bir PepsiCo ürününü geliştirdikten sonra bu ürünlerini PepsiCo liderlerine sunarak ürünü piyasaya nasıl çıkaracaklarını açıklayacaklar.

Finale kalan adaylar mülakata girerek PepsiCo’nun Avrupa pazarında faaliyet gösteren PepsiCo Go mezun programlarından birine kabul edilme fırsatı yakalayacaklar. Adaylar, ayrıca, dünyanın farklı bölgelerinden gelen diğer finalistlerle bir araya gelerek fikirlerini PepsiCo’nun global liderlik ekibine sunacakları bir New York seyahati için de rekabet edecekler.

İngiltere, İspanya, Belçika, Hollanda, Sırbistan, Polonya, Fransa ve Türkiye’nin dahil olduğu sekiz pazarda yürütülecek programa kayıt olmak için Daretodomore.pepsico.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.