MediaCat

Pepsi yeni logosuyla Türkiye’de

Pepsi bir süre önce “Refresh Everthing! (Her Şeyi Yenile!)” sloganıyla yenilediği logosunu 2011 yılında Türkiye’de kullanmaya başlayacak.

Pepsi yeni logosuyla Türkiye’de

 Pepsi bir süre önce "Refresh Everthing! (Her Şeyi Yenile!)” sloganıyla yenilediği logosunu 2011 yılında Türkiye’de kullanmaya başlayacak.

Yeni yılın ilk günleriyle birlikte ürünlerindeki logolarını yenilemeye başlayan Pepsi, logo yenileme çalışmalarını Nisan ayına kadar tamamlamayı planlıyor. Pepsi 111 yıllık tarihinde 10’uncu kez logo değişimini gerçekleştirirken, marka olarak her zaman dinamizmini logolarına yansıtmayı hedefledi.

Pepsi, dinamik ve yenilikçi yaklaşımını marka ile sınırlamayıp dev promosyon kampanyalarına taşıyarak da ilklere imza atıyor. Tüketicisine her zaman artı değer sağlama ilkesiyle kampanyalar düzenleyen Pepsi, yeni logosu ile birlikte, her kapaktan gün boyu “sınırsız konuşma” kampanyası ile de tüketicisini gülümsetmeye devam ediyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.