MediaCat

Super Bowl’da retro rüzgârı

Pepsi, Super Bowl reklamıyla seyirciyi zaman yolcuğuna çıkarıyor.

Super Bowl’da retro rüzgârı

ABD’nin en çok izlenen spor etkinliği Ulusal Amerikan Futbol Ligi finali “Super Bowl” bu hafta sonu Minneapolis’te gerçekleşti. Devre arası şovuna adını veren Pepsi, Justin Timberlake’in performansından önce kendi kreatif ekibinin imzasını taşıyan reklam filmini yayınladı.

30 saniyelik filmde Pepsi geçtiğimiz yıllarda markaya eşlik eden yıldızları tekrar karşımıza çıkarıyor. Cindy Crawford’dan Britney Spears’a, Michael Jackson’dan Jeff Gordon’a akıllarda iz bırakan Pepsi anlarını öne çıkaran filmi Jimmy Fallon seslendiriyor.

“Pepsi, 120 yılı aşkın bir süredir popüler kültürü, müziği ve sporu kutlayan ikonik bir marka” diyor Pepsi CMO’su Greg Lyons: “Bu reklam filmi bunu hayata geçiriyor. Geçmiş yıllarda kullandığımız ikonik sanatçıları geri getirdik.”

Marka “Pepsi Generations” kampanyasını başlatmak üzere 30 saniyelik spotun yanı sıra filmin 68 saniyelik bir versiyonunu da yayınladı. Yıl boyunca devam edecek kampanya süresince Pepsi, sınırlı sayıda ürettiği retro tasarımlı ürünlerini piyasaya sürecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.