Pepsi Ramazan boyunca günde 10 bin lira dağıtıyor

Pepsi Türkiye, mayıs ayında başlattığı kontör ve hediye çeki kazandıran kampanyasını Ramazan'da da sürdürecek...

17.08.2009 - 10:31 | MediaCat

Pepsi Türkiye, mayıs ayında başlattığı kontör ve hediye çeki kazandıran kampanyasını Ramazan’da da sürdürecek.

Kampanya kapsamında Ramazan boyunca günde bir kişiye 10 bin lira, katılan herkese 10 kontör hediye edecek Pepsi, bayramda ise günde bir kişiye 100 bin lira verecek. Pepsi Pazarlama Direktörü Uğur Öğlü, ‘Pepsi yaz kampanyası’ kapsamında Seda Sayan’ın da katıldığı Adana etkinliğinde, krizle satış grafiği düşen sektörün, normal seyrine dönmeye başladığını söyledi.

KRİZDEN ÇIKIŞ SİNYALLERİ ALIYORUZ

Temmuz ayında geçen yılın satış grafiğini yakaladıklarını anlatan Öğlü “Krizden çıkışın sinyallerini alıyoruz. Temmuzda satışlarımız geçen yılı yakaladı. Bundan sonra da artarak süreceğini öngörüyoruz” dedi. Öğlü, 2.5 litrelik Pepsi alındığında 10 kontörlük hediyenin kazanıldığını belirterek “İftar sofralarında 2-2.5 litrelik Pepsi alındığı zaman hem bütün aile paylaşmış olacak, hem de 10 kontör kazanılacak. Ayrıca günde bir kişiye 10 bin lira ödülümüz var. Bayramda da büyük bir bayram harçlığı verelim dedik. Bayramda günde bir kişiye 100 bin lira hediye edeceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.