Pepsi Max’in yeni reklamı yayında

“Hayatı maksimumda yaşa” sloganı ile yola çıkan ve “Şekersiz maksimum tat” vaat eden Pepsi MAX, yeni reklam filminde “Yeni Pepsi Max. Şekersiz maksimum tat, demedik mi?” diyor ve neden tercih edildiğinin altını çiziyor.

16.08.2007 - 14:58 | MediaCat

“Hayatı maksimumda yaşa” sloganı ile yola çıkan ve “Şekersiz maksimum tat” vaat eden Pepsi MAX, yeni reklam filminde “Yeni Pepsi Max. Şekersiz maksimum tat, demedik mi?” diyor ve neden tercih edildiğinin altını çiziyor.

Türkiye’nin maksimum kola tadında ilk şekersiz kolası olma özelliği taşıyan Pepsi MAX, ünlü oyuncu Aysun Kayacı’nın yer aldığı reklam filmi ile geçtiğimiz günlerde kendinden oldukça söz ettirmişti. “Hayatı maksimumda yaşa” sloganını kullanan ve hayatın her anından maksimum tat almayı vurgulayan Pepsi Max, maksimum kola tadı ve etkileyici tarzı ile çok kısa sürede özellikle erkek tüketicilerin tercih ettiği içeceklerden biri oldu.

Yeni reklam filminde Pepsi Max, maksimum tat anlayışının altını bir kere daha çiziyor. “Yeni Pepsi Max. Şekersiz maksimum tat, demedik mi?” sloganının kullanıldığı reklam filminde Pepsi Max içen kişilerin Max’ı sadece tadı için tercih ettiği ve hiçbir şeyin maksimum tadın önüne geçemeyeceği teması işleniyor. Filmde kız arkadaşı tarafından terk edilmek ve Pepsi Max içmek arasında kalan oyuncunun, Pepsi Max’ı tadı için tercih ettiği esprili bir şekilde anlatılıyor.

Pepsi Max, “Şekersiz Maksimum Kola Tadı”nda

Kola pazarının en yenilikçi markası olan Pepsi, tüketicilere Pepsi MAX ile hem tanıdık, hem de yepyeni bir ürün sunuyor. Pepsi MAX, şekersiz özelliğinin yanı sıra, eğlenceli, dinamik ve enerjik yönüyle hayatın her anını maksimumda yaşamak isteyenlerin içeceği olarak öne çıkıyor.

Şekersiz ama light ürünlerde yer alan tatlandırıcı tadının aksine, maksimum kola tadı taşıyan Pepsi MAX, böylece hiç şeker almadan, kendini sınırlamadan, maksimum tada ulaşmak isteyenlere hitap ediyor. Türkiye’nin maksimum kola tadına sahip ilk şekersiz kolası olma özelliği taşıyan Pepsi MAX, “Hayatını Maksimumda Yaşa” sloganı ile şekersiz bir dünyayı tercih eden, hayattan keyif alan, kendine özgü bir tarza sahip erkeklerin kolası olma iddiasını taşıyor.

Pepsi Max, “Max Your Life / Hayatını Maksimumda yaşa!” diyor.

Max Your Life / Hayatını Maksimumda Yaşa” bir yaşam tarzını temsil ediyor. Bu yaşam tarzı hayatın sunduğu her şeyi en azından bir kere denemek ve ondan maksimum ölçüde tat almak, her koşul altında sınırları zorlamak anlamına geliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.