MediaCat

Pembe Top Neslihan Atagül Doğulu’nun ellerinde

Pembe Top Sahada projesinde hava atışı bu yıl sembolik olarak gerçekleştirildi.

Pembe Top Neslihan Atagül Doğulu’nun ellerinde

Meme kanserinde erken tanı bilinci oluşturulması amacıyla, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliğiyle her yıl Meme Kanseri Farkındalık Ayı’nda gerçekleştirilen Pembe Top Sahada projesi, bu yıl projenin gönüllü destekçisi Neslihan Atagül Doğulu, NBA’de ülkemizi temsil eden Cedi Osman ve Anadolu Efes Spor Kulübü Kaptanı Doğuş Balbay’ı bir araya getirdi.

Hava atışı bu yıl pandemi nedeniyle maç anında değil, sembolik olarak gerçekleştirildi. Sembolik hava atışında Neslihan Atagül Doğulu’nun ellerinden havalanan Pembe Top, farkındalık için bir kez daha yükseldi.

Projede yer almaktan duyduğu mutluluğunu dile getiren Neslihan Atagül Doğulu, bu yıl özel koşullarda gerçekleşen projeyle ilgili “Meme kanseri gerçeği tüm ciddiyetiyle hayatımızda olmaya devam ederken, bu hastalığa karşı kadınlarımızı bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak için yine yeniden yüksek sesle ‘erken tanı hayat kurtarır’ diyoruz. Bu yıl benim ellerimden yükselen Pembe Top aracılığıyla kadınları sağlıklarının takipçisi olmaya ve bu doğrultuda harekete geçmeye davet ediyorum. Yılda bir kez yapacağımız doktor ziyareti sağlığımız için büyük fark yaratır. Unutmayalım, meme kanserinde ne kadar bilinçli olunursa erken tanı o kadar mümkün olur ve tedavide başarı şansı da o kadar yükselir” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.