Pegasus uçak isimlendirme kampanyasına rekor başvuru

Pegasus Hava Yolları’nın, Boeing 737-800 filosunun yeni bireylerine, “minik misafirleri"nin adını vermek için başlattığı “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyasına katılım her geçen gün artarak devam ediyor.

16.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Pegasus Hava Yolları’nın, Boeing 737-800 filosunun yeni bireylerine, “minik misafirleri"nin adını vermek için başlattığı “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyasına katılım her geçen gün artarak devam ediyor.

Gençleşen filosuna yeni katılan Boeing 737-800’lere Pegasus Aile bireylerinin son doğan kız çocuklarının adını veren Pegasus’un bu geleneğini misafirleri ile paylaştığı kampanyasına 75 bin kişi başvurdu.

Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesini 400.000 özgün kişi ziyaret ederken, 75.000 kişi başvuruda bulundu, 45.000 kişi de videoya çocuklarının resimlerini yükleyerek, çocularına bir hatıra filmi oluşturdu.

Kampanyayı başlangıç tarihinden bu güne değerlendiren Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü, “Aralık ayında teslim alacağımız Boeing 737-800’lerimizin ikisine misafirlerimizin kızlarının isimlerini vererek, bu coşkumuza misafirlerimizi de ortak etmekten mutluluk duyduğumuz Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyamızla şu ana kadar 400 bin kişiye ulaştık. Bu kişilerden de 75 bini kızlarının isimlerini uçaklarımıza vermek için başvuruda bulundu. Türkiye’de 0-10 yaş arası 6,5 milyon kız çocuğunun yaşadığını düşündüğümüzde, kampanyanın son katılım tarihi olan 31 Ağustos’a kadar başvuru sayısının 200 binlere ulaşmasını bekliyoruz” dedi.

Pegasus Hava Yolları’nın Aralık ayında teslim alacağı Yeni Nesil Boeing 737-800’lerin 26 ve 27.’sine kızının ismini vermek isteyen 10 yaşına kadar kız çocuğu sahibi olan ebeveynler, 31 Ağustos 2011 tarihine kadar; www.dunyaninenguzelhediyesi.com internet sitesine girerek hem kampanyaya katılabilecek, hem de çocuklarına anı olarak saklayabilecekleri bir animasyon film sahibi olabilecekler.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve belirtilen şartları taşıyan ebeveynlerin katılımına açık olan kampanya sonucunda; 05.09.2011 tarihinde gerçekleştirilecek çekiliş ile 2 talihli minik kız misafir; isim ve soyadının baş harfini, Pegasus’un Aralık 2011 tarihinde, teslim alacağı 2 adet Yeni Nesil Boeing 737-800 uçaklarının burun kısımlarına yazdırma hakkı kazanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.