Peak Games’e yeni Pazarlama Direktörü

Peak Games’in Pazarlama Direktörü pozisyonuna Kasım Zorlu atandı.

21.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Peak Games’in Pazarlama Direktörü pozisyonuna Kasım Zorlu atandı. Aylık 14 milyon oyuncuya ulaşan Peak Games, yeni Pazarlama Direktörü Kasım Zorlu ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Medya ve tüketici araştırmaları, medya planlama, dijital reklam ve pazarlama gibi alanlarda çalışmış olan Kasım Zorlu, Temmuz 2011 itibarıyla Peak Games Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. Zorlu, Peak Games ekibine katılmadan önce Avea’da Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Anadolu Üniversitesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler mezunu olan Kasım Zorlu, OTS Piyasa Araştırma Hizmetleri’nde saha koordinatörü göreviyle kariyerine başladı. 2004-2006 yılları arasında MediaVest Allmedia’da medya planlama uzmanı olarak çalışan Zorlu, Starcom MediaVest Group’ta dijitalden sorumlu uzman olarak görev aldı. 2008-2010 yıllları arasında McCann Erickson’da medya planlama ve dijital alanlarında çalışan Zorlu, 2009 2010 yıllarında da Avea’da dijital pazarlama müdürü olarak bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.