Pazarlama ve reklam guruları MediaCat Marketing Forum 2008’de buluşacak

MediaCat tarafından yılda bir kez düzenlenen ve Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından...

08.10.2008 - 12:29 | MediaCat

MediaCat tarafından yılda bir kez düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük pazarlama iletişimi buluşmalarından biri olan MediaCat Marketing Forum, altıncı yılında yine Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli ismi bir araya getirecek.

Bu yıl 7 Kasım 2008 tarihinde Çırağan Sarayı’nda düzenlenecek olan ve “Pazarlamanın Değişen Trendleri ve Yeni Renkleri”nin ele alınacağı MediaCat Marketing Forum’08; Türkiye’de pazarlama alanında ilk kez konuşulacak birçok konuyu ele almaya hazırlanıyor.

Pazarlama ve reklam alanında yeni trendler, yeni teknolojiler, yeni ölçümleme yöntemleri, yeni tüketim kültürü, boyut değiştiren tüketicinin, gelişen iletişim ve reklam ortamının yeniden tanımlanması ve anlaşılması konuları ile ilgili sunumların yapılacağı MediaCat Marketing Forum 08’de dünya çapında kendini kanıtlamış konuşmacılar yer alacak. Forumda ayrıca paralel oturumlar, workshop ve seminerler de düzenlenecek.

MediaCat Marketing Forum’da tartışılacak konu başlıkları arasında; Punk Marketing, Gerilla Pazarlama&Gerilla Reklamcılık, Pazarlamada Yeni Bir değer: Mutluluk, Branded Male: Marketing to Men (Erkeklere Pazarlama), Fonfüllü Marketing, Instore Marketing; Shopper Engagement (Alışverişçiyi satış noktasında yakalamak) ve Celebrity Marketing yer alıyor.

Değişen dünyanın dinamiklerinin işleneceği ve Türkiye’deki pazarlamanın dünyayla aynı zaman dilimine taşınacağı forum; marka, pazarlama, perakende, reklam, araştırma, medya, iletişim alanında çalışan tüm üst ve orta düzey yöneticilere, CMO’lara, başkan yardımcılarına, genel müdürlere, kıdemli yöneticilere hitap edecek.

Tam gün sürecek konferansın moderatörlüğünü; pazarlama, iş ve medya dünyasını yakından tanıyan, Advertising Age tarafından “2007’nin en iyi kitabı ve en iyi konsepti” seçilen “Punk Marketing” kitabının yazarları Richard Laemer ve Mark Simmons yapacak. Bu iki usta konuşmacı aynı zamanda “Statükoyu reddeden ve gücün şirketlerden tüketicilere kaydığını kabul eden yeni bir pazarlama şekli” olarak kabul edilen Punk Marketing konusunu tartışacak.

Forum’un ilgi çekici başlıkları arasında yer alan “Pazarlamanın yükselen değeri: Mutluluk” konusunu California Üniversite’sinde profesör olan ve pozitif psikolojinin günümüzde yaşayan en değerli ismi Sonja Lyubomirsky ele alacak. Lyubomirsky, “Mutluluk Stratejileri” ile pazarlama dünyası için çalışanlara yeni tüketiciyi anlayabilme ve pazarlama stratejilerini bu mutluluk stratejilerine göre belirleyebilme fırsatını sunuyor.

MediaCat Marketing Forum’da ayrıca ünlü İngiliz gazeteci Mark Tungate “Branded Male/Marketing To Men” (Erkeklere Pazarlama), İngilitere ve İrlanda’da POPAI ve P-O-P endüstrisinin yönetim ve gelişiminden sorumlu Martin Kington “Shopper Engagement” (Alışverişçiyi Satış Noktasında Yakalamak), dünyaca ünlü Kanadalı reklam ajansı Rethink’in kurucularından Ian Grais “Gerilla Marketing” ve Türk reklamcılığının asi çocuğu Hulusi Derici pazarlama dünyasını altüst edecek yeni bir görüş olan “Fonfüllü Marketing” konularında katılımcılara yepyeni pazarlama tekniklerini anlatacaklar.

Konferansın sponsorları ise; e-kolay, Garanti Emeklilik, Marka, Metro, NTV, CNBC-E ve Starcom.

Ayrıntılı Bilgi: Kapital Medya / Birce Arıcıoğlu 0212 282 26 40 bircearicioglu@kapital.com.tr

Basın Bilgi: Zarakol İletişim /Ayça Erkan 0212 217 29 99 ayca@zarakol.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.