Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği’nde yeni yönetim dönemi

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Mart 2008 Cuma günü Divan Oteli’nde 77 üyenin katılımıyla gerçekleşti...

21.04.2008 - 09:39 | MediaCat

Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmacıları Derneği 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı 28 Mart 2008 Cuma günü Divan Oteli’nde 77 üyenin katılımıyla gerçekleşti.

Sektörde kalite standartlarının uygulanmasına, kamu ile ilişkilere, AB perspektifinden sektörün geliştirilmesine, kamuoyunda araştırmanın doğru algılanmasına, kullanımının artmasına ve bu çalışmalara paralel bir dizi faaliyeti sürdürmeyi hedefleyen yeni yönetim kurulu, yapılan seçim sonucunda Mart 2010 tarihine kadar görevde kalacak.

2008-2010 Dönemi için göreve gelen yeni Yönetim Kurulu(*) içinde yapılan görev dağılımına göre; Dernek Başkanlığı’na Temel Aksoy (Synovate),Başkan Yardımcılığına Ayşıl And (TNS Piar), Muhasip Üyeliğe Ali Levent Orhun (GfK Türkiye), Genel Sekreterliğe Selçuk Kılıç (Method Research Company) geldi. Betül Khan (Millward Brown), Candan Schabio (ACNielsen) ve İbrahim Uslu (Anar) ise yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

11. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda ayrıca 2008-2010 döneminde görev yapacak Denetleme, Disiplin ve Üyelik kurullarının seçimi de gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda; Denetleme Kurulu’na; Etel Almaleh (Anahtar), Ebru Algım (Kalita), Tolga Özbayazıtoğlu (Brisa) Disiplin Kurulu’na; Ogün Doğan Akyol (TNS Piar), Dr. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi) ve Prof. Dr. Burç Ülengin (İTÜ) Etik Kurul’a; Dr.Ali Eşref Turan, Doç.Dr.Pervin Olgun, Elif Dilege Üyelik Kurulu’na; Uğur Ünal (Diyalog) ve Cemal Battal (Johnson & Johnson) oy çokluğu ile seçildiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.